Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Raczyn

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka inwestycyjna Sokolniki

Sokolniki(Raczyn + 16 km)

1 850 000 zł52 200 m² 35,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjny teren inwestycyjny o łącznej powierzchni 5,22 ha (52 200 m ), położony w miejscowości Sokolniki (powiat wieruszowski, woj. łódzkie), w odległości ok. 5 km.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł92,12 m² 6 502,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Piła - Śródmieście Na sprzedaż klimatyczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 92 m2, położone na 1 piętrze w kameralnym budynku (tylko 6 mieszkań) w spokojnej części centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł2 001 m² 619,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość g runtowa pod inwestycję doskonała lokalizacja przy drodze wyjazdowej z miasta i w bliskim sąsiedztwie Zalewu Koszyckiego Piła Zielona Dolina To atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Młynary

Młynary(Raczyn + 7 km)

134 800 zł1 348 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W młynarach gm. Margonin. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 1348 m 2 wraz z udziałem w drodze. Wydane warunki zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz

Chodzież(Raczyn + 10 km)

16,75 zł/m²209 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem lokal handlowo - usługowy W centrum chodzieży Sklep wielobranżowy? Hurtownia wielobranżowa? Siłownia? Studio fitness? Oferujemy duży lokal z wejściem od głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Sypniewo

Sypniewo(Raczyn + 12 km)

93 500 zł1 100 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane W sypniewie gmina Margonin. Przedstawiamy na sprzedaż działki budowlane położone w bliskiej odległości jeziora margonińskiego. Pozostało 9 działek do wyboru Cena za 1.